HR Cafe – home – HR W BIZNESIE

HR CAFE


HR CAFE to cykl bezpłatnych spotkań szkoleniowo-networkingowych dla osób związanych z branżą HR. Odbywają się one od początku 2017 roku i są wspólną inicjatywą FlexHR oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Aby dać szerszemu gronu osób szansę na wspólne dzielenie się doświadczeniami, HR CAFE jest organizowane naprzemiennie w Toruniu, Bydgoszczy i od czerwca 2018 - we Włocławku.
Na bazie tych comiesięcznych spotkań powstała konferencja HR W BIZNESIE. Jej druga edycja odbędzie się w Toruniu w dn. 25.10.2018.

27.09.2018, 14:00 - 16:00
Bydgoszcz

Wyższa Szkoła Bankowa, ul. Fordońska 74

Dziękuję! O sztuce dawania feedbacku

Rafał Głowala

Business Partner Development w Nais . W codziennej pracy doradza, jak: motywować, nagradzać i doceniać pracowników. Jest zwolennikiem budowania przez szefów szczerej atmosfery w pracy opartej na zaufaniu i umiejętności dawania informacji zwrotnej.

Od kilku lat prowadzi szkolenia, jest trenerem i coachem. Ma dyplom I stopnia Szkoły Trenerów i Coachingu TROP, partnera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje w oparciu o Metodę TROP, która skupia się na empatycznym kontakcie budującym współpracę. Rafał preferuje proces jako formę uczenia się w oparciu o wzajemne dzielenie się odczuciami, doświadczaniem, przeżywaniem.

Startup Nais, w którym pracuje Rafał, stworzył platformę do nagradzania i motywowania pracowników, której celem jest zmniejszenie rotacji w firmach oraz wspieranie szefów i działów HR w budowaniu relacji z pracownikami. Nais umożliwia m.in. dzielenie się feedbackiem i nagradzanie pracowników online.

Aktualności


Blog


Marzec 15, 2018

Czy komuś jest potrzebny pracownik z klasą?

Podczas tegorocznego forum gospodarczego Welconomy w Toruniu zostałam zaproszona do udziału w panelu dyskusyjnym, poświęconemu tytułowemu pracownikowi z klasą. Ale czy jest jeszcze sens postrzegania zatrudnianych […]
Luty 21, 2018

Po trzech stronach barykady

Zdawałoby się, że wszystkim chodzi o jedno – o zatrudnienie. Wydawałoby się, że pracodawca chce zatrudnić pracownika, kandydat – zwłaszcza osoba pozostająca bez zatrudnienia – chce […]
Listopad 14, 2017

Współczesny HRowiec. Człowiek-scyzoryk?

Patrząc na szeroki zakres obszarów, w których poruszają się dziś osoby związane z HR, nasuwa się tylko jedno skojarzenie – szwajcarski scyzoryk. Najlepiej taki, który otwieracza […]

Organizatorzy


flex-hr
wsb-bydgoszcz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


Koordynator HR CAFE

Polityka Prywatności

Administratorem danych osobowych jest FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o., ul. Kościuszki 51B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.
 
 
hr-w-biznesie

Następna konferencja HR W BIZNESIE już za:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund