Eksperci HR W BIZNESIE Techne - HR W BIZNESIE

Eksperci HR W BIZNESIE Techne


Customer Experience (Unexpected) Journey


Maja Gojtowska

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 10-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Prowadziła warsztaty strategiczne i szkolenia z employer brandingu, candidate experience czy budowy marki osobistej dla takich firm jak: Grupa Pracuj, Grupa Danone, Objectivity, Mostostal Warszawa, Asseco SSC, Link4 czy PWN. Specjalizuje się w employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji i HR. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na stronie gojtowska.com. We wrześniu 2019 roku ukaże się jej książka "Candidate Experience. Jeszcze kandydat czy już klient"

gojtowska.com

Bot w HR? Zrób to sam! / warsztat

Katarzyna Wojdyła

Pasjonatka nowych rozwiązań i obszarów nordyckich (absolwentka UMK – stosunki międzynarodowe, specjalizacja nordycka). Całe życie zawodowe pracująca w firmach nordyckich albo dla firm nordyckich w Polsce i w Norwegii (Elavon Merchant Services Ltd, Medtronic Ltd., OpusCapita, Norian Accounting). Główny zakres odpowiedzialności: zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, implementacja nowych klientów, due dilligence i RPA. Absolwentka MBA przy WSB/Franklin University.

norian-accounting.pl

Bot w HR? Zrób to sam! / warsztat

Katarzyna Kończalska

Lider techniczny zespołu RPA automatyzującego procesy biznesowe w krajach skandynawskich. Ekspert w zakresie analizy, optymalizacji i projektowania rozwiązań RPA. Mentor w ogólnopolskim programie mentoringowym dla kobiet dareIT. Współpracuje bezpośrednio z klientami, prowadząc projekty RPA od estymacji, przez implementację aż po wsparcie na środowisku produkcyjnym. Aktywnie wspiera kobiety w IT pokazując, że leadership nie zna wieku ani płci. Do automatyzacji podchodzi przez pryzmat człowieka, bo uważa, że praca każdego powinna mieć znaczenie..

norian-accounting.pl

Transformacja cyfrowa HR. Doświadczenia z drogi

Cezary Mączka

Członek Zarządu Budimeksu SA, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
W 2001 r. rozpoczął pracę jako HR manager w GE Power Controls, następnie jako dyrektor personalny w regionie CEE. W 2006 r. został dyrektorem personalnym audytu GE dla regionu EMEA oraz globalnym dyrektorem personalnym ds. wynagrodzeń. Od grudnia 2007 r. był dyrektorem zarządzającym Pionu Zasobów Ludzkich, a w marcu 2008 r. został wiceprezesem Zarządu w Banku BPH. Od stycznia 2013 r. do końca października 2015 r. był dyrektorem ds. HR w EDF Polska.
1 grudnia 2015 r. objął stanowisko dyrektora Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Budimeksie SA. Od 18 czerwca 2019 r. nadzoruje również Biuro Innowacji i Biuro ds. Systemów Korporacyjnych. W maju 2019 r. został powołany na członka Rady Nadzorczej Budimeksu Nieruchomości S.A.

budimex.pl

Transformacja cyfrowa HR. Doświadczenia z drogi

Piotr Sacha

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla dużych międzynarodowych firm, takich jak: Andersen, Deloitte, General Motors czy General Electric i specjalizuje się głównie we wdrażaniu systemów informatycznych w zakresie zarządzania personelem oraz w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji centrum usług wspólnych HR.
W Budimex jest odpowiedzialny za wdrożenie nowego systemu informatycznego w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, a poprzednio pracował firmie Flint Group jako Global HR Service Manager, gdzie był odpowiedzialny za wspieranie i optymalizację procesów zarządzania zasobami ludzkimi w 44 krajach dla 8 tysięcy pracowników.

budimex.pl

Jak optymalizować rekrutację już na etapie ogłoszenia o pracę?

Mateusz Pszczóliński

Key Account Manager w serwisie OLX. Opiekun kluczowych klientów kategorii Praca. Od pięciu lat związany z branżą HR – zdobywał doświadczenie podczas pracy w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych w Polsce.
Pracę z ludźmi łączy z „niepoprawnym optymizmem” – uważa, że nawet na najtrudniejszą sytuację, można znaleźć rozwiązanie. Jego działania zawsze prowadzą do poprawy efektywności jego klientów w procesach rekrutacji, podpierając się wiedzą praktyczną i merytoryczną.

olx.pl

Big Data w HR w Przemyśle 4.0. /

Barbara Zych

Założycielka Employer Branding Institute. Na co dzień zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania oraz retencji pracowników dla największych pracodawców w Polsce. Twórczyni narzędzia do pomiaru efektywności procesów EB w organizacjach ebnavi.com. Doktor psychologii, promotor kierunku People Analytics w Polsce, wykładowca na czołowych uczelniach.

Na swoim koncie ma 15 lat doświadczenia na rynku HR, ponad 100 obsłużonych organizacji z listy Fortune500, 7 książek o rozwoju organizacji i ponad 15 autorskich narzędzi dla rynku HR. Kierownik managerskich studiów podyplomowych EB na ALK. Mentorka kierunku Zarządzanie Potencjałem Ludzkim w Organizacjach na SWPS. Więcej na: barbarazych.com.

ebinstitute.com

Humanising Employer Branding - human touch to your brand

Paulina Heizer

Manager People Operations, Head of Market Research w Talent Brandly i WiPjobs. W ciągu swojego doświadczenia zawodowego przeszła przez wiele zespołów i środowisk pracy począwszy od pracy na uczelni, przez korporację, teraz wdrażając to czego się nauczyła budując firmy Talent Brandly i WiPjobs. Aktywnie wspiera działania grupy Recruitment Open Community, przez dwa lata prowadziła konferencję Product Development Days. Pasjonatka pracy z ludźmi, ich rozwoju osobistego i zawodowego. Właśnie ta praca skłoniła ją do poszukiwań odpowiedzi czym jest Employer Branding dla pracowników i zespołów i gdzie znajduje się prawdziwy punkt styczności.

talentbrandly.com

Tytuł wkrótce / wystąpienie

Patryk Fabisiak

Bio wkrótce.

ortec.com