Poznaj ekspertów HR W BIZNESIE!

Magdalena Dziewguć

Google


Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży nowych technologii. Od 2014 roku pracuje dla Google. Wcześniej V­ce Prezes Exatel SA i członek kilku Rad Nadzorczych. Od 2000 roku współtworzyła rynek usług telekomunikacyjnych dla biznesu w sieci Orange i Plus. Założycielka Digital University oraz LiderSHE w Polsce.

Aleksandra Zielonka-Wiśniewska

Atos Poland Global Delivery Center


Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (Zarządzanie i Marketing; Zarządzanie Zasobami Ludzkimi). Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Komunikacji Społecznej i Public Relations oraz Nowoczesnego Marketingu. Od 2014 roku związana z firmą Atos Poland Global Delivery Center, gdzie zajmuje się employer brandingiem.

Joanna Pulkowska-Ulfig

Inspirito


Psycholog i terapeuta, akredytowany coach ICF, nauczyciel akademicki oraz trener biznesu i rozwoju osobistego. Obroniła pracę doktorska na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK, zyskując stopień doktora nauk medycznych. W ramach działalności swojej firmy Inspirito realizuje sesje psychoterapeutyczne i coachingowe oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i biznesu.

Kristina Hryncewicz

iQor Global Services Poland


Z wykształcenia psycholog. Obecnie pracuje jako Starszy Specjalista ds. HR w firmie iQor Global Services Poland sp. z o.o. Posiada doświadczenie w zakresie realizowania projektów rekrutacji i selekcji, adaptacji pracowników oraz rozwoju osobistego. Jest wykładowcą akademickim przedmiotów związanych z tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. Lider zespołu iQor, który zwyciężył w konkursie "HR Dream Team 2017" w kategorii "Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników" oraz w konkursie korporacyjnym "Best of the Best 2017" w kategorii "Human Development & Social and Environmental Responsibility" w Stanach Zjednoczonych.

Anna Holz

Biurfol


Swój czas pracy dzieli między Biurfol, lidera polskiej branży artykułów biurowych, gdzie od 10 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu, i ekskluzywny gabinet kosmetologiczny Madame, którego jest współwłaścicielem. Jest członkiem Inicjatyw Firm Rodzinnych.

Artur Grendzicki

CTDP/Contact Center


Z wykształcenia kognitywista, pracuje jako specjalista ds. rekrutacji i szkoleń w CTDP i Contact Center. Prowadzi szkolenia dla nowych pracowników oraz szkolenia z rozwoju umiejętności lidera. Od 7 lat jest trenerem w organizacji pozarządowej, gdzie kieruje pracą zespołu trenerskiego. Przeprowadza kursy m.in. dla wychowawców i szefów zespołów oraz realizuje warsztaty z zakresu umiejętności społecznych, twórczego myślenia.

Marta Daniel

CTDP/Contact Center


Trener biznesu i specjalista ds. rekrutacji, ukończyła Akademię Trenera na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, gdzie prowadziła szkolenia i treningi on the job. Obecnie odpowiada za politykę personalną oraz rozwój pracowników w największym w regionie call center: CTDP i Contact Center.

Emilia Szypryt

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia


Doradca HR, doradca zawodowy, manager, trener, coach, audytor. Od 15 lat związana z rynkiem pracy i z rynkiem szkoleniowym. Autorka wielu projektów rozwojowych dla przedsiębiorstw z obszaru HR, prowadząca badania ewaluacyjne. Wykładowca na studiach podyplomowych HR Business Partner z elementami controllingu personalnego.

Magdalena Zawiszewska

Centrum Języków Obcych Wyższa Szkoła Bankowa


Koordynator i metodyk Centrum Języków Obcych WSB, trener języka angielskiego i rosyjskiego, entuzjastka nowych technologii na zajęciach języków obcych, wykładowca WSB (Business Communication, MBA, zajęcia językowe), absolwentka Zarządzania Projektami.

Piotr Banasiak

Educational Testing Service Global BV


Key Account Manager, Educational Testing Service (ETS) Global BV, oddział w Polsce. Odpowiada za współpracę z firmami i korporacjami w całym kraju, dbając o budowanie długofalowych relacji i satysfakcję Klientów. Zajmuje się rozwojem sprzedaży dla sektora korporacyjnego – profesjonalnym doradztwem w zakresie portfolio produktów i usług ETS Global, prezentowaniem ofert audytu językowego, negocjacjami i realizacją umów, a także opieką nad stałymi Klientami.

Klaudia Tolman

Ryślicielka®


Ryślicielka®, Trener Myślenia Wizualnego, Dyrektorka Kreatywna z ExplainVisually.co, Graphic Recorderem oraz członkini International Forum of Visual Practitioners. Założycielka największego fanpage’a w Polsce poświęconego Myśleniu Wizualnemu. Stworzyła także grupę Myślenie Wizualne (ryślenie) oraz małymi kroczkami tworzy społeczność Bazgrzemy.pl. Od ponad 6 lat zawodowo zajmuje się myśleniem wizualnym, popularyzując ten nurt w Polsce. Uwielbia zarażać ludzi pasją rysowania!

Anna Jurewicz

Anna Jurewicz Coaching-Szkolenia-Zarządzanie


Z wykształcenia trener sportowy, polonistka. Dziś freelancer - trener, coach, certyfikowany Mistrz Praktyk NLP, certyfikowany trener FRIS – style myślenia, style działania, certyfikowany trener Mindsonar. Autorka licznych publikacji, m.in „Jak budować współpracę w szkole”. Ostatnio realizowała projekt pilotażowy dla 600 osób zarządzających oświatą pn. „Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty” (2017).

Dorota Jakubczak

Centrum Organizacji Szkoleń


Właścicielka firmy „Centrum Organizacji Szkoleń”. Zrealizowane projekty szkoleniowe to m.in.: „Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty” dla 600 osób, „Wykorzystanie neurodydaktyki w pracy z uczniem zdolnym” – projekt na zlecenie Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego dla 100 os. Posiada sześcioletnie doświadczenie pracy w obszarze HR na stanowiskach kierowniczych.