Eksperci HR W BIZNESIE Techne - HR W BIZNESIE

Eksperci HR W BIZNESIE Techne


Odwaga w życiu HRowca


Joanna Chmura

Psycholog, trener. Realizuje projekty rozwojowe w Polsce i Europie. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Uczennica dr Brené Brown, która jako pierwsza w Polsce w swojej praktyce szkoleniowej zaczęła wykorzystywać modele The Daring Way™, Rising Strong™ i Dare to Lead™. Od 2017 jako jedyna osoba z Europy, w odpowiedzi na zaproszenie samej Brené Brown należy do jej zespołu 15 facylitatorów międzynarodowego programu rozwoju przywództwa Brave Leaders™

joannachmura.pl

Customer Experience (Unexpected) Journey


Maja Gojtowska

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 10-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Prowadziła warsztaty strategiczne i szkolenia z employer brandingu, candidate experience czy budowy marki osobistej dla takich firm jak: Grupa Pracuj, Grupa Danone, Objectivity, Mostostal Warszawa, Asseco SSC, Link4 czy PWN. Specjalizuje się w employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji i HR. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na stronie gojtowska.com. We wrześniu 2019 roku ukaże się jej książka "Candidate Experience. Jeszcze kandydat czy już klient"

gojtowska.com

Transformacja cyfrowa HR. Doświadczenia z drogi

Cezary Mączka

Członek Zarządu Budimeksu SA, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
W 2001 r. rozpoczął pracę jako HR manager w GE Power Controls, następnie jako dyrektor personalny w regionie CEE. W 2006 r. został dyrektorem personalnym audytu GE dla regionu EMEA oraz globalnym dyrektorem personalnym ds. wynagrodzeń. Od grudnia 2007 r. był dyrektorem zarządzającym Pionu Zasobów Ludzkich, a w marcu 2008 r. został wiceprezesem Zarządu w Banku BPH. Od stycznia 2013 r. do końca października 2015 r. był dyrektorem ds. HR w EDF Polska.
1 grudnia 2015 r. objął stanowisko dyrektora Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Budimeksie SA. Od 18 czerwca 2019 r. nadzoruje również Biuro Innowacji i Biuro ds. Systemów Korporacyjnych. W maju 2019 r. został powołany na członka Rady Nadzorczej Budimeksu Nieruchomości S.A.

budimex.pl

Transformacja cyfrowa HR. Doświadczenia z drogi

Piotr Sacha

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla dużych międzynarodowych firm, takich jak: Andersen, Deloitte, General Motors czy General Electric i specjalizuje się głównie we wdrażaniu systemów informatycznych w zakresie zarządzania personelem oraz w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji centrum usług wspólnych HR.
W Budimex jest odpowiedzialny za wdrożenie nowego systemu informatycznego w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, a poprzednio pracował firmie Flint Group jako Global HR Service Manager, gdzie był odpowiedzialny za wspieranie i optymalizację procesów zarządzania zasobami ludzkimi w 44 krajach dla 8 tysięcy pracowników.

budimex.pl

Jak optymalizować rekrutację już na etapie ogłoszenia o pracę?

Mateusz Pszczoliński

Key Account Manager w serwisie OLX. Opiekun kluczowych klientów kategorii Praca. Od pięciu lat związany z branżą HR – zdobywał doświadczenie podczas pracy w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych w Polsce.
Pracę z ludźmi łączy z „niepoprawnym optymizmem” – uważa, że nawet na najtrudniejszą sytuację, można znaleźć rozwiązanie. Jego działania zawsze prowadzą do poprawy efektywności jego klientów w procesach rekrutacji, podpierając się wiedzą praktyczną i merytoryczną.

olx.pl

Jak optymalizować rekrutację już na etapie ogłoszenia o pracę?

Grzegorz Sawicki

Sales Manager OLX Praca. Tajniki sprzedaży zgłębia od 12 lat. W OLX odpowiada za działania zespołu zajmującego się obsługą biznesową pracodawców, specjalistów i ekspertów z branży HR, a także wyznaczanie oraz realizację planów sprzedażowych. Zarówno w życiu jak i pracy stawia na relacje oparte na zaufaniu.

olx.pl

Big Data w HR w Przemyśle 4.0. /

Barbara Zych

Założycielka Employer Branding Institute. Na co dzień zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania oraz retencji pracowników dla największych pracodawców w Polsce. Twórczyni narzędzia do pomiaru efektywności procesów EB w organizacjach ebnavi.com. Doktor psychologii, promotor kierunku People Analytics w Polsce, wykładowca na czołowych uczelniach.

Na swoim koncie ma 15 lat doświadczenia na rynku HR, ponad 100 obsłużonych organizacji z listy Fortune500, 7 książek o rozwoju organizacji i ponad 15 autorskich narzędzi dla rynku HR. Kierownik managerskich studiów podyplomowych EB na ALK. Mentorka kierunku Zarządzanie Potencjałem Ludzkim w Organizacjach na SWPS. Więcej na: barbarazych.com.

ebinstitute.com

Transformacja przywództwa. I Ty możesz zmieniać świat

Mariusz Grudzień

Mariusz Grudzień – zgłębia tajemnice liderów, którzy w skuteczny sposób zarządzają energią własną i swojej organizacji. Wspiera i rozwija idee w kontekście wdrażania zmian w otoczeniu biznesowym. Głównym przesłaniem jego jest WSPÓŁTWÓRZMY ŚWIAT PEŁEN MOŻLIWOŚCI. Prowadzi zajęcia na studiach MBA oraz studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu (autor programu studiów: Akademia Przywództwa i Akademia Trenera Biznesu). Praktyczne METODY - rzeczywiste ROZWIĄZANIA.

isd.pl

Work time. Enemy or friend of manufacturing?

Kasper Lansdorp

Od 17 lat pracuje w ORTEC. Rozpoczynał jako software developer. Następnie był zatrudniony jako konsultant w zakresie workforce scheduling, a obecnie działa w tym obszarze jako solution architect. Przez 6 miesięcy pracował w Stanach Zjednoczonych dla US Security oraz spędził 18 miesięcy w Australii na rzecz Rio Tinto oraz G4S Prison Guards. Ponadto ma swoim portfolio projekty dla takich marek jak m.in. KLM, SOK czy Attendo.

ortec.com