Eksperci HR W BIZNESIE Techne - HR W BIZNESIE

Eksperci HR W BIZNESIE Techne


Odwaga w życiu HRowca


Joanna Chmura

Psycholog, trener. Realizuje projekty rozwojowe w Polsce i Europie. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Uczennica dr Brené Brown, która jako pierwsza w Polsce w swojej praktyce szkoleniowej zaczęła wykorzystywać modele The Daring Way™, Rising Strong™ i Dare to Lead™. Od 2017 jako jedyna osoba z Europy, w odpowiedzi na zaproszenie samej Brené Brown należy do jej zespołu 15 facylitatorów międzynarodowego programu rozwoju przywództwa Brave Leaders™

joannachmura.pl

Customer Experience (Unexpected) Journey


Maja Gojtowska

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 10-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Prowadziła warsztaty strategiczne i szkolenia z employer brandingu, candidate experience czy budowy marki osobistej dla takich firm jak: Grupa Pracuj, Grupa Danone, Objectivity, Mostostal Warszawa, Asseco SSC, Link4 czy PWN. Specjalizuje się w employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji i HR. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na stronie gojtowska.com. We wrześniu 2019 roku ukaże się jej książka "Candidate Experience. Jeszcze kandydat czy już klient"

gojtowska.com

Transformacja cyfrowa HR. Doświadczenia z drogi

Cezary Mączka

Członek Zarządu Budimeksu SA, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
W 2001 r. rozpoczął pracę jako HR manager w GE Power Controls, następnie jako dyrektor personalny w regionie CEE. W 2006 r. został dyrektorem personalnym audytu GE dla regionu EMEA oraz globalnym dyrektorem personalnym ds. wynagrodzeń. Od grudnia 2007 r. był dyrektorem zarządzającym Pionu Zasobów Ludzkich, a w marcu 2008 r. został wiceprezesem Zarządu w Banku BPH. Od stycznia 2013 r. do końca października 2015 r. był dyrektorem ds. HR w EDF Polska.
1 grudnia 2015 r. objął stanowisko dyrektora Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Budimeksie SA. Od 18 czerwca 2019 r. nadzoruje również Biuro Innowacji i Biuro ds. Systemów Korporacyjnych. W maju 2019 r. został powołany na członka Rady Nadzorczej Budimeksu Nieruchomości S.A.

budimex.pl

Transformacja cyfrowa HR. Doświadczenia z drogi

Piotr Sacha

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla dużych międzynarodowych firm, takich jak: Andersen, Deloitte, General Motors czy General Electric i specjalizuje się głównie we wdrażaniu systemów informatycznych w zakresie zarządzania personelem oraz w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji centrum usług wspólnych HR.
W Budimex jest odpowiedzialny za wdrożenie nowego systemu informatycznego w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, a poprzednio pracował firmie Flint Group jako Global HR Service Manager, gdzie był odpowiedzialny za wspieranie i optymalizację procesów zarządzania zasobami ludzkimi w 44 krajach dla 8 tysięcy pracowników.

budimex.pl

Jak optymalizować rekrutację już na etapie ogłoszenia o pracę?

Mateusz Pszczoliński

Key Account Manager w serwisie OLX. Opiekun kluczowych klientów kategorii Praca. Od pięciu lat związany z branżą HR – zdobywał doświadczenie podczas pracy w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych w Polsce.
Pracę z ludźmi łączy z „niepoprawnym optymizmem” – uważa, że nawet na najtrudniejszą sytuację, można znaleźć rozwiązanie. Jego działania zawsze prowadzą do poprawy efektywności jego klientów w procesach rekrutacji, podpierając się wiedzą praktyczną i merytoryczną.

olx.pl

Jak optymalizować rekrutację już na etapie ogłoszenia o pracę?

Grzegorz Sawicki

Sales Manager OLX Praca. Tajniki sprzedaży zgłębia od 12 lat. W OLX odpowiada za działania zespołu zajmującego się obsługą biznesową pracodawców, specjalistów i ekspertów z branży HR, a także wyznaczanie oraz realizację planów sprzedażowych. Zarówno w życiu jak i pracy stawia na relacje oparte na zaufaniu.

olx.pl

Big Data w HR w Przemyśle 4.0. /

Barbara Zych

Założycielka Employer Branding Institute. Na co dzień zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania oraz retencji pracowników dla największych pracodawców w Polsce. Twórczyni narzędzia do pomiaru efektywności procesów EB w organizacjach ebnavi.com. Doktor psychologii, promotor kierunku People Analytics w Polsce, wykładowca na czołowych uczelniach.

Na swoim koncie ma 15 lat doświadczenia na rynku HR, ponad 100 obsłużonych organizacji z listy Fortune500, 7 książek o rozwoju organizacji i ponad 15 autorskich narzędzi dla rynku HR. Kierownik managerskich studiów podyplomowych EB na ALK. Mentorka kierunku Zarządzanie Potencjałem Ludzkim w Organizacjach na SWPS. Więcej na: barbarazych.com.

ebinstitute.com

Transformacja przywództwa. I Ty możesz zmieniać świat

Mariusz Grudzień

Mariusz Grudzień – zgłębia tajemnice liderów, którzy w skuteczny sposób zarządzają energią własną i swojej organizacji. Wspiera i rozwija idee w kontekście wdrażania zmian w otoczeniu biznesowym. Głównym przesłaniem jego jest WSPÓŁTWÓRZMY ŚWIAT PEŁEN MOŻLIWOŚCI. Prowadzi zajęcia na studiach MBA oraz studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu (autor programu studiów: Akademia Przywództwa i Akademia Trenera Biznesu). Praktyczne METODY - rzeczywiste ROZWIĄZANIA.

isd.pl

Work time. Enemy or friend of manufacturing?

Kasper Lansdorp

Od 17 lat pracuje w ORTEC. Rozpoczynał jako software developer. Następnie był zatrudniony jako konsultant w zakresie workforce scheduling, a obecnie działa w tym obszarze jako solution architect. Przez 6 miesięcy pracował w Stanach Zjednoczonych dla US Security oraz spędził 18 miesięcy w Australii na rzecz Rio Tinto oraz G4S Prison Guards. Ponadto ma swoim portfolio projekty dla takich marek jak m.in. KLM, SOK czy Attendo.

ortec.com

Raport Flexalary 2019

Emilia Szypryt

Dyrektor ds. rozwoju w randze Członka Zarządu w firmie FlexHR, trener, licencjonowany coach, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej na kierunkach Doradztwo zawodowe i coaching kariery, HR Business Partner z controllingiem personalnym. Posiada doświadczenie w procesach HR w organizacji. Na co dzień najczęściej pracuje z menadżerami, prowadząc implementację rozwiązań HR w firmach z sektora SMB. Autorka wielu wdrożeń i programów szkoleniowych (m. In. Akademia Menedżera). Asesor projektów Assessment/Development Centre. Szefowa projektu pierwszego badania wynagrodzeń w branży produkcyjnej w województwie kujawsko-pomorskim – Flexalary 2019

flexhr.pl