HR W BIZNESIE 2017 - HR W BIZNESIE

2017: HR W BIZNESIE
Trendy już znamy, czas na rozwiązania.


Wyższa Szkoła Bankowa, Bydgoszcz, 29.11.2017

Pierwsza edycja konferencji HR W BIZNESIE za nami
. Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać w Bydgoszczy i wspólnie porozmawiać o skutecznych rozwiązaniach dla branży HR.
Dziękujemy Wam, uczestnikom konferencji, prelegentom oraz prowadzącym warsztaty. Kolejna edycja już 25.10.2018. Tym razem w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Zapisy już wkrótce!

Ewa Korecka
FlexHR
Monika Żuchlińska i Agnieszka Muzyczyszyn
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu


HR W BIZNESIE 2017 w obiektywie


 
 • 8:00

  Rejestracja uczestników
 • 9:00

  Rozpoczęcie konferencji
 • 9:15 Magdalena Dziewguć (Google)

  Rola HR w przygotowaniu firmy do transformacji cyfrowej
 • 10:00 Aleksandra Zielonka-Wiśniewska (Atos Poland Global Delivery Center)

  Rosnąca siła employer brandingu. Atrakcyjny pracodawca - jak to robi Atos
 • 10:45

  Przerwa
 • 11:00 Joanna Pulkowska-Ulfig (Inspirito)

  Przekonania. Czyli o tym, jak się programujemy
 • 11:45 Kristina Hryncewicz (iQor Global Services Poland)

  System wartości firmowych - od teorii do praktyki
 • 12:30 Anna Holz (Biurfol)

  HR w firmie rodzinnej
 • 13:15

  Lunch
 • 14:30 Warsztaty

 • Marta Daniel i Artur Grendzicki (CTDP/Contact Center)

  Lepiej zapobiegać niż leczyć – o kryzysowych sytuacjach pracodawców w social media
 • Emilia Szypryt (FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia)

  Policzyć HR – czy się da? Czyli jak zmierzyć niemierzalne
 • Magdalena Zawiszewska, Piotr Banasiak

  Obcy w firmie – jak zmotywować pracownika do nauki języka i mierzyć efekty Magdalena Zawiszewska (Centrum Języków Obcych Wyższa Szkoła Bankowa), Piotr Banasiak (Educational Testing Service Global BV)
 • Klaudia Tolman (Ryślicielka®)

  Myślenie wizualne dla HR-owców
 • Anna Jurewicz ,Dorota Jakubczak

  Jak wykorzystać „FRIS -style myślenia, style działania Anna Jurewicz (Anna Jurewicz Coaching-Szkolenia-Zarządzanie) Dorota Jakubczak (Centrum Organizacji Szkoleń)
 • Aleksandra Zielonka-Wiśniewska (Atos Poland Global Delivery Center)

  Budowanie skutecznej strategii EB

Warsztaty
HR W BIZNESIE 2017


Budowanie skutecznej strategii EB - Aleksandra Zielonka-Wiśniewska (Atos Poland Global Delivery Center)
Warsztat to propozycja dla osób, które chcą rozpocząć pracę nad strategią EB w swojej firmie, poznać zasady jej opracowania i niezbędne do tego celu narzędzia. Zajmiemy się m.in. analizą organizacji, definiowaniem grup docelowych, tworzeniem EVP, komunikacją oraz mierzeniem efektywności prowadzonych działań.
Obcy w firmie – jak zmotywować pracownika do nauki języka i mierzyć efekty - Magdalena Zawiszewska (Centrum Języków Obcych Wyższa Szkoła Bankowa) i Piotr Banasiak (Educational Testing Service Global BV Sp. z o.o.)
Proces szkolenia językowego powinien być pod kontrolą HR i to właśnie specjaliści HR ds. rozwoju, wytyczania ścieżek kariery powinni widzieć wartość dodaną każdego szkolenia. Na warsztacie dowiesz się jak: • zorganizować skuteczne szkolenie językowe w firmie, odpowiadające realnym potrzebom • zarządzać językowym projektem szkoleniowym • motywować pracowników do podwyższania kompetencji językowych • mierzyć osiągane efekty Przedstawimy też narzędzie do pomiaru kompetencji językowych pracowników – TOEIC – Test of English for International Communication.
Jak wykorzystać „FRIS -style myślenia, style działania” w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi? - Anna Jurewicz, Dorota Jakubczak
Warsztat składa się z dwóch części. W pierwszej omówimy narzędzie FRIS i jego funkcjonowanie. Natomiast w drugiej przyjrzymy się modelowi FRIS i jego zastosowaniu w rekrutacjach, zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu zespołów i w podziale zadań.
Lepiej zapobiegać niż leczyć – o kryzysowych sytuacjach pracodawców w social media – Marta Daniel i Artur Grendzicki (CTDP/Contact Center)
Co zrobić, gdy internauci stawiają naszą firmę w niekorzystnym świetle? Takie sytuacje mogą okazać się zarówno zagrożeniem, jak i szansą, a odpowiednie przygotowanie się na nie może pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy. Podczas warsztatu zgłębimy naturę kryzysów w mediach społecznościowych, poznamy narzędzia pozwalające na ich rozwiązanie, a co ważne- przećwiczymy je, analizując praktyczne sytuacje. Będzie to także okazja, by wspólnie wypracować konkretne działania dla konkretnych problemów.
Policzyć HR – czy się da? Czyli jak zmierzyć niemierzalne - Emilia Szypryt (FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia)
Ujęcie HR w liczbach i wskaźnikach może stanowić wyzwanie dla Działu HR oraz osób zarządzających przedsiębiorstwami. A odpowiedź na pytanie jak i na ile zasoby ludzkie wspierają rozwój firmy często jest zbyt ogólna. Łatwo się zagubić w tym co liczyć i jak. Wystąpienie pomoże odpowiedzieć na kluczowe wyzwania co w obszarze HR warto liczyć, pomoże podjąć decyzję czy warto liczyć. Specjalistom zainteresowanym wdrożeniem podstaw controllingu personalnego podpowie także od czego warto zacząć.
Myślenie wizualne dla HR-owców - Klaudia Tolman (Ryślicielka®)
Dokonamy wspólnie eksperymentu, który pokaże DLACZEGO warto używać prostych rysunków na co dzień. Poznamy „Model umiejętności PET", który nieodwracalnie zaraża ludzi do rysowania oraz dowiemy się co kryje w sobie SWOJAK® - czyli Skandalicznie Wybitny oraz Jakże Atrakcyjny Kurs Ryślenia®. Ponadto będziemy szukać odpowiedzi na pytanie: JAK rysować? oraz: CO Z TEGO? – czyli do czego wykorzystać myślenie wizualne w HR.

Organizatorzy


flex-hr
wsb-bydgoszcz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


Koordynator HR W BIZNESIE

  Polityka Prywatności

  Administratorem danych osobowych jest FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o., ul. Kościuszki 51B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.