Partnerzy

Organizatorzy:

FlexHR

Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia sp. z o.o.

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy

Partnerzy Medialni

Personel i Zarządzanie to miesięcznik branżowy, który ukazuje się od 1994 roku. Czytelnikami są właściciele firm, prezesi zarządów, dyrektorzy, menedżerowie i kierownicy personalni, wykładowcy uczelni i studenci, a także osoby zainteresowane tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. W piśmie poruszane są zagadnienia dotyczące: nowoczesnych metod zarządzania pracownikami, zatrudniania, wynagradzania, oceniania, rozwoju, zwalniania, szkoleń, komunikacji w firmie. Ponadto w piśmie publikowane są wywiady z zagranicznymi guru zarządzania, a także przedstawiane są najnowsze trendy związane z obszarem HRM, m.in. coaching, zarządzanie talentami, CSR, employer branding.

personel.infor.pl

Sponsorzy

Biurfol jest przedsiębiorstwem o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizuje się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych zgrzewanych z folii PVC oraz PP. Najbardziej popularne produkty, takie jak skoroszyty, ofertówki, teczki, segregatory, czy okładki na książki, dystrybuowane są przez czołowe polskie hurtownie i sieci biuro-serwisowe. Kreatywny zespół BIURFOL Personal tworzy narzędzia marketingowe, personalizowane produkty reklamowe i opakowania. Współpracuje bezpośrednio z zainteresowanymi firmami i realizuje projekty dla największych polskich agencji reklamowych.

biurfol.pl

Schumacher Packaging to firma działająca w branży opakowań z tektury falistej i litej na terenie całej Europy. Przedsiębiorstwo jest zarządzane przez właścicieli i koncentruje się na wzroście oraz innowacjach, nie rezygnując przy tym z tradycyjnych wartości. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za oparte na zaufaniu relacje z naszymi partnerami biznesowymi i pracownikami, ale także za środowisko naturalne oraz społeczeństwo. Naszą siłą jest duch pracy zespołowej. Podstawą wyjątkowej dynamiki i elastyczności jest płaska struktura organizacyjna, kompetencje oraz duży udział własny w procesie wytwarzania produktu.

schumacher-packaging.com
TOPRANKING Agencja Reklamy Interaktywnej – działa w szeroko rozumianym obszarze marketingu internetowego: od copywritingu, poprzez strony www i SEO, po wszelkie projekty graficzne. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów. Zespół tworzą także specjaliści z branży pozycjonowania, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami dotyczącymi rynku lokalnego, ale i ogólnopolskiego. Agencja specjalizuje się też w tworzeniu wszelkiego rodzaju materiałów wideo, które teraz są tak cenione w kampaniach marketingowych.

topranking.com.pl
Lecznice Citomed Sp. z o.o. to jedna z największych placówek medycznych w Toruniu o bogatym zapleczu diagnostyczno-terapeutycznym i 25-letnim doświadczeniu. Dysponuje bardzo szerokim panelem poradni specjalistycznych, pracowni diagnostycznych oraz zabiegów operacyjnych realizowanych w ramach jednego z najnowocześniejszych w regionie prywatnych szpitali - Cito Care. Przewagę na rynku usług medycznych stanowi profesjonalna kadra kliniczna oraz wysoka jakość i standard oferowanych świadczeń zdrowotnych.

citomed.pl
Szpital Cito Care to flagowa inwestycja Lecznic Citomed Sp. z o. o. z Torunia. To dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne oraz komfortowe pokoje pacjentów. Cito Care oferuje wyjątkowo bogatą paletę zabiegów i operacji z różnych gałęzi medycyny, natomiast do współpracy zaproszeni zostali znani i cenieni w środowisku medycznym specjaliści.

citomed.pl
HENKELL & CO. Polska Sp. z o.o. został założony 18.09.1990 r. Dynamika, zaangażowanie i przemyślana strategia działania właścicieli oraz kadry zarządzającej firmy sprawiły, że w ciągu kilku lat HENKELL & CO. Polska Sp. z o.o. znalazł się w czołówce największych przedsiębiorstw w Polsce w sektorze wyrobów winiarskich - rozumianych tutaj jako wina musujące, deserowe, gronowe oraz wermuty.

henkell-polska.pl
Firma COM@COM oferuje kompleksowe rozwiązania IT dla biznesu. Przy wyborze optymalnego rozwiązania informatycznego, kierujemy się zasadą, że "Poniesiony nakład w systemy informatyczne musi prowadzić do wytworzenia określonych, wymiernych korzyści." Specjalizujemy się we wdrożeniach oraz wsparciu użytkowników systemu do zarządzania firmą - enova365. W szczególności: Kadry i Płace, BI, CRM,Handel, Księgowość, WorkFlow. Klient jest kluczową wartością dla każdego przedsiębiorstwa. Dobre wykorzystanie nowoczesnych technologii to podstawa współczesnego biznesu.

comacom.pl
BETA-POINTjest producentem etykiet technicznych i zabezpieczających stosowanych do trwałego oznakowania produktów. Naszymi klientami są firmy produkujące kable, elektronikę, części samochodowe, AGD, sprzęt medyczny a także leki. Dajemy naszym klientom terminowe dostawy i wysoką jakość etykiet. Każdy klient jest traktowany przez nas w sposób indywidualny i może liczyć na naszą pomoc w budowaniu rozwiązań dla swojego biznesu.

betapoint.pl
Firma UMC Poland sp. z o.o. mieści się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ostaszewie kolo Torunia i jest częścią Sharp Corporation. Od 10 lat jej podstawową działalnością jest produkcja telewizorów LCD. Zajmuje się również sprzedażą produktów marki Sharp w ramach innych linii produktowych takich jak audio i małe AGD. Świadczy usługi serwisowe, zapewnia obsługę posprzedażną nabywcom sprzętu. Pozostaje jedną z niewielu firm w Europie mogących zająć się profesjonalnie uszkodzonym panelem telewizora. UMC Poland tworzy blisko 1000 osób w całej Europie, codziennie wysyłając w świat sprzęt marki Sharp, Blaupunkt oraz innych marek prywatnych.

skytec-group.com
Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu to 28 lat doświadczenia we współpracy z Przedsiębiorcami z regionu. Obecnie zrzeszamy ponad 200 firm. Jak powiedział Peter Drucker „Jedyną stałą rzeczą w organizacji jest zmiana”. My zmieniamy się dla Ciebie. Kładziemy jeszcze większy nacisk na działania, które przyniosą konkretne korzyść naszym Firmom Członkowskim. Stworzyliśmy i ciągle rozwijamy największą w regionie Grupę Zakupową, czyli tańsze paliwo, usługi telekomunikacyjne, materiały biurowe, przesyłki kurierskie i wiele innych. Organizujemy jedno z największych wydarzeń biznesowych w regionie: konferencja „Firma Przyszłości”, spotkania networkingowe, szkolenia oraz rekomendujemy i wspieramy inicjatywy innych organizacji.

iph.torun.pl