Poznaj ekspertów HR W BIZNESIE 2018! - HR W BIZNESIE

Poznaj ekspertów HR W BIZNESIE 2018!


Jak przygotować polskie talenty do pełnienia roli globalnych liderów? / wystąpienie

Agata Dulnik

Ekspert w dziedzinie strategicznego doradztwa dla polskich i międzynarodowych organizacji z zakresu rozwoju przywództwa. Pracowała m.in. dla Royal Dutch Shell, DB Schenker, Coca-Cola, GE, Nike, Unilever, Prudential czy Philips. Pracowała jako C-level coach. Wykłada zarządzanie i zachowania organizacyjne w Polsce i w Stanach Zjednoczonych.

www.global-leadership-experts.com

Designed teams, czyli jak projektować relacje w organizacji / wystąpienie


Design thinking – projektowanie doświadczeń pracowników / warsztat

Beata Michalska-Dominiak

Doświadczony moderator design thinking, wspiera organizacje doświadczeniem w procesach transformacyjnych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Współzałożyciel społeczności "Klientocentryczni" skupiającej ekspertów z zakresu design thinking, service design, UX, customer research. Rezydent Art Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.

www.klientocentryczni.pl

Storytelling w HR, czyli jak dobrze komunikować wartości i rozmawiać z kandydatami / wystąpienie

Piotr Bucki

Od 17 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Autor książek i publikacji z zakresu psychologii oraz tłumacz.

bucki.pro

Skandynawskie miejsce pracy – dlaczego Polacy tak lubią skandynawskich pracodawców? / wystąpienie

Wanda Brociek

Wiceprzewodnicząca Zarządu Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC), Przewodnicząca Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC. W 1989 r. rozpoczęła pracę w Skandynawskich Liniach Lotniczych SAS, a w 2010 r. została Dyrektorem Generalnym SAS Polska. Od stycznia 2018 r. jest niezależnym doradcą biznesowym i trenerem biznesowym w firmie Wings of Change. Mentor w Fundacji Liderek Biznesu.

www.spcc.pl

Pieśń lodu i ognia. Jak wymieszać żywioły, aby uzyskać alchemiczne złoto? / wystąpienie

Katarzyna Wojdyła

Pasjonatka obszarów nordyckich. Lektor j. norweskiego, absolwentka m.in. MBA przy WSB / Franklin University. Całe życie zawodowe związana z firmami nordyckimi (Elavon Merchant Services Ltd, Medtronic Ltd. , World – Check, OpusCapita, Norian). Jako Transition Manager odpowiada w firmie Norian za zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, implementację nowych klientów oraz due dilligence.

www.norian.eu

Zbadaj talent. Zbadaj motywację / wystąpienie

Magdalena Kamińska

Certyfikowany coach (akredytacja ICF), dyplomowany trener biznesu, certyfikowany trener metodologii Points of You®, manager zespołów sprzedażowych z 11-letnim doświadczeniem, nauczyciel akademicki - wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy oraz opiekun specjalizacji "Coaching i mentoring". Prowadzi szkolenia, procesy mentoringu oraz indywidualne i grupowe procesy coachingowe. Odpowiada także za pracę zespołu front-desk pełniąc funkcję Dyrektora Operacyjnego w firmie FlexHR.

www.flexhr.pl

Motywacja od kuchni – temat złożony bez gotowej recepty / warsztat

Anna Kostrzewska

Przez 12 lat jako Senior Consultant w agencji doradztwa personalnego prowadziła m. in. procesy AC/DC oraz warsztaty. Od ponad 6 lat pracuje jako HR Manager i we Frauenthal Automotive Toruń (część grupy Hendrickson) odpowiada za rozwijanie standardów HRowych oraz za strategię personalną w polskim zakładzie koncernu. Na co dzień wspiera menadżerów w rozwijaniu kultury zarządzania i podnoszenia efektywności biznesowej.

frauenthal-automotive.pl

Wyszukiwanie kandydatów w Sieci / warsztat

Kasia Borowicz

Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów, blogerka oraz założycielka Poland Sourcing Community, największej polskiej społeczności rekruterów. Na co dzień pomaga zespołom rekrutacji w skutecznym docieraniu do kandydatów. Regularnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, prowadząc prelekcje z zakresu nowoczesnych metod rekrutacji.

www.kmborowicz.com

Komunikacja wewnętrzna, która działa / warsztat

Jak to się dzieje, że ludzie podejmują decyzję, by się angażować (lub nie)

Izabela Mazurek-Turska

Employer Branding & Communication Manager w Mobica. Odpowiada za budowanie marki pracodawcy wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji. Prowadzi bloga eb-w-praktyce.pl. Wykłada na studiach podyplomowych HR Manager oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Managerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy.

www.mobica.com

LinkedIn dla rekruterów / warsztat

Łukasz Dębski

Z social media związany od 11 lat. W Socjomanii działa od 2015 roku, gdzie odpowiada za szkolenia z serwisów społecznościowych, a także za tworzenie strategii obecności firm w tych kanałach. Realizował projekty m.in. dla Danone, DHL, Velux, CCC, PGE Skra Bełchatów, Uniwersytetu Warszawskiego czy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

socjomania.pl

Czy więcej znaczy lepiej i czy mniej to za mało? / warsztat

Czyli jak wyznaczanie KPI i mierzenie ROI pomaga w efektywnym planowaniu działań EB

Anna Wankiewicz

Employer Branding & Communication Specialist w Mobica. Absolwentka UMK, specjalność: PR i Branding. Pracowała m.in. dla Estée Lauder w Budapeszcie, gdzie wdrażała system rozwiązań HR dla regionu EMEA. Zafascynowana employer brandingiem każdego dnia poszukuje efektywnych i efektownych rozwiązań dla Mobica.


Marta Wachowiak

Senior Employer Branding & Communication Specialist w Mobica. Absolwentka UKW w Bydgoszczy. Z wykształcenia tłumacz i PRowiec. Doświadczenie zdobywała w agencjach interaktywnych i kreatywnych, podczas pracy dla klientów z różnych branż, lokalnych firmach produkujących gry, a obecnie w IT


Adrianna Andryańczyk

Employer Branding Specialist w Mobica. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK o specjalności dziennikarstwo i nowe media. Praca przy organizacji eventów branżowych oraz doświadczenie dziennikarskie nauczyło ją gotowości na niespodziewane wyzwania każdego dnia

www.mobica.com

Job interview. Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku / warsztat

Magdalena Zawiszewska

Koordynator i metodyk Centrum Języków Obcych WSB, trener języka angielskiego i rosyjskiego, entuzjastka nowych technologii na zajęciach języków obcych, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej (Business Communication, MBA, zajęcia językowe), absolwentka Zarządzania Projektami.


Agnieszka Rosińska

Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej (Business English, MBA), Dyrektor Centrum Językowego WSB w Toruniu, opiekun kierunku studiów podyplomowych „Język Angielski w Biznesie”. Egzaminator certyfikatu językowego TOEIC i Pearson Test of English General oraz twórca autorskich sprofilowanych kontentów e-learningowych poświęconych zdalnej formie dydaktyki języka obcego.

www.wsb.pl

Elementy rysunku w biznesie dla HR / warsztat

Joanna Matuszewicz-Pawłowska

Trenerka myślenia wizualnego, Rysowniczka konferencyjna. Prowadzi warsztaty dla kadry menedżerskiej ucząc jak rysunkiem można zwiększyć efektywność swoich wystąpień. Zespoły handlowe uczy jak wykorzystać rysunek w sprzedaży i w prezentacji handlowej. Przygotowuje również pracowników firm, z którymi współpracuje do konkursów autoprezentacyjnych ucząc, jak można urozmaicić wystąpienie wprowadzając rysunek. .

personelsystem.pl